KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15805001
nr 1580 5001
Hans Fellenius (1933-1990), Sverige. Signerad, bogserbåtar. Olja på duk, 25x74 cm, yttermått inklusive ram: 37x87 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 november 2023
kl 20:22:34
20/11 20:17:34